ZGŁOSZENIE - monopol

JS2305 want You!

Moderator: HQ

ZGŁOSZENIE - monopol

Postprzez monopol 23 Lip 2011, 10:57

Witam :) Chciałem zgłosić się na rekruta JS2305 :)

Główny powód? Znudzenie bezsensownymi jebankami, chęć uczestniczenia w milsimach i przede wszystkim - rozwinięcie swoich umiejętności w airsofcie. To co mogę zaoferować ze swojej strony to zaangażowanie i pomoc w różnych dziedzinach airsoftowej elektroniki :)
monopol
 
Posty: 27
Rejestracja: 23 Lip 2011, 10:49

Re: ZGŁOSZENIE - monopol

Postprzez Sushi 23 Lip 2011, 15:06

Cześć.

Przeczytaj proszę nasz Basic Organization Guide(BOG). Jego znajomość to podstawa.
Drugim warunkiem jest pełna akceptacja zawartych tam postanowień, założeń organizacyjnych i stosowanie się do nich.

Całość dokumentu znajdziesz na naszej stronie internetowej http://www.cienie.com.pl

Proces rekrutacyjny (w dużym skrócie) wygląda następująco.

Faza 1: Gość - Ty poznajesz nas, my Ciebie. Nie masz żadnych praw w JS:2305 Cienie, ale nie masz też obowiązków. Obecność na treningach i aktywne w nich uczestnictwo zależy jedynie od Twojej dobrej woli. Jest to etap w którym poznajemy się jako ludzie/kumple bo to podstawa istnienia i działania w grupie.

Faza 2: Rekrut - jeśli po jakimś czasie nadal nie masz nas dosyć (a my ciebie :P ) i podtrzymujesz chęć bycia w ekipie otrzymujesz status rekruta. To już wiąże się z pewnymi wymogami (szczegóły w BOG) ale i przywilejami.

Faza 3: Boot camp - zakończenie fazy rekrutacyjnej i test w formie zabawy.Nie jest to reguła sztywna i jest możliwość "przejścia" Boot Campa już jako pełnoprawny operator Cieni, jeśli tylko okoliczności i Twoje zaangażowanie i umiejętności dadzą nam ku temu podstawę.

Faza 4: Chrzest :) - owiany tajemnicą ;)

Podsumowując.
Proponuje poczytać dział "Rekrutacja" - zobaczysz jak to było z innymi.
Dział "Po imprezach" i "Fotki" a zobaczysz co i jak robimy.
Całą naszą stronę WWW (http://www.cienie.com.pl) - poczytasz o nas i znajdziesz trochę materiałów.
Przeczytać dokładnie BOG i zastanowić się czy takie warunki Tobie odpowiadają.

Pozdr.

PS. Z ciekawości - jak do nas trafiłeś?
Image
Battlefield Angels // "That others may live"
Sushi
 
Posty: 628
Rejestracja: 09 Mar 2011, 11:51
Miejscowość: Warszawa

Re: ZGŁOSZENIE - monopol

Postprzez monopol 23 Lip 2011, 15:56

BOG przeczytałem :)

A jak trafiłem? Znam Insecta osobiście z kilku strzelanek, kiedyś gadałem z nim o rekrutacji ale nic wtedy z tego nie wyszło (brak czasu na asg, życie mi się popieprzyło...). Teraz po CNN War pomyślałem że warto się wkręcić mocniej w asg i uczestniczyć w życiu zorganizowanej grupy, ze zunifikowanym wyposażeniem i umundurowaniem :)
monopol
 
Posty: 27
Rejestracja: 23 Lip 2011, 10:49

Re: ZGŁOSZENIE - monopol

Postprzez Sushi 24 Lip 2011, 17:19

W takim razie zapraszamy na następny trening. 31.07.2011 mamy trening nocny i nie wiem czy była by to najlepsza okazja do pogadania i zapoznania się z nami jako że plan będzie dosyć napięty. Proponuję zatem 14.08.2011. Śledź dział "imprezy otwarte". Niech się jeszcze Insect wypowie co na ten temat myśli no i do zobaczenia.

Musisz sobie jednak zdawać sprawę że "wskakujesz" w środek letniego cyklu szkoleniowego taktyki zielonej. Jako gość oczywiście nie masz się czym martwic, natomiast w przyszłości jako ewentualny rekrut, będziesz miał do nadrobienia dosyć sporą część materiału. Dosyć często robimy powtórki więc myślę że nie będzie to większy problem, ale to tak jak mówię - w przyszłości.
Image
Battlefield Angels // "That others may live"
Sushi
 
Posty: 628
Rejestracja: 09 Mar 2011, 11:51
Miejscowość: Warszawa

Re: ZGŁOSZENIE - monopol

Postprzez InseCt 24 Lip 2011, 21:12

Jeśli nie przeszkadza Ci nocka, to zapraszamy za tydzień, jeśli tak, to 14.08.11.
Wszelkie nasze wypady są zakładane w imprezach otwartych.
Zatem, jedziemy z tematem ;)
cienie.com.pl
Awatar użytkownika
InseCt
 
Posty: 3117
Rejestracja: 09 Mar 2011, 16:39
Miejscowość: Łódź/Warszawa

Re: ZGŁOSZENIE - monopol

Postprzez monopol 24 Lip 2011, 21:15

Nie przeszkadza, o ile wyjaśni mi ktoś jak wygląda nocny trening, co trzeba zabrać i czy w ogóle warto jechać bez nokto :)
monopol
 
Posty: 27
Rejestracja: 23 Lip 2011, 10:49

Re: ZGŁOSZENIE - monopol

Postprzez InseCt 24 Lip 2011, 21:56

Zabrać to co na zwykłą strzelankę dzienną + latarkę i pałatkę.
Co do nokto, bez nich też potrafimy walczyć i to z przeciwnikami z nokto, więc jak najbardziej jest sens ;)
cienie.com.pl
Awatar użytkownika
InseCt
 
Posty: 3117
Rejestracja: 09 Mar 2011, 16:39
Miejscowość: Łódź/Warszawa

Re: ZGŁOSZENIE - monopol

Postprzez Sushi 25 Lip 2011, 00:11

Chciał bym tylko wyjaśnić - żebyś nie czuł sie w jakiś sposób pokrzywdzony czy "zaniedbany" - że gość na treningu jest traktowany stricte jako gość. My robimy swoje, swój plan treningowy itd. i priorytetem dla nas jest szkolenie "stałych" operatorów i rekrutów. Oczywiście staramy się zawsze wciągnąć "gościa" w trening, jeśli to tylko jest możliwe. Nie mniej jednak, w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na "naszych" że sie tak wyrażę :)

Anyway, nie wydaje mi się żebyś się nudził :) - jednak nie czuj się urażony jeśli przez chwile nie będziesz miał nic do roboty. Chociaż obserwacja też dużo daje :)
Image
Battlefield Angels // "That others may live"
Sushi
 
Posty: 628
Rejestracja: 09 Mar 2011, 11:51
Miejscowość: Warszawa

Re: ZGŁOSZENIE - monopol

Postprzez monopol 25 Lip 2011, 17:13

W porządku :) Rozumiem że na początku nowy musi swoje odrobić :) W takim razie do zobaczenia 14.08 , szkolenie nocne na pierwszy raz nie jest chyba najlepszym pomysłem, nie chciałbym was opóźniać z planem treningowym.
monopol
 
Posty: 27
Rejestracja: 23 Lip 2011, 10:49

Re: ZGŁOSZENIE - monopol

Postprzez InseCt 25 Lip 2011, 17:25

Sushi namącił, ale też przedstawił sytuację ;). Naprawdę nie bierz tego do siebie.
Twój wolny wybór. Chcesz nockę - nie ma problemu, chesz 14 - również. Up to you.
cienie.com.pl
Awatar użytkownika
InseCt
 
Posty: 3117
Rejestracja: 09 Mar 2011, 16:39
Miejscowość: Łódź/Warszawa

Re: ZGŁOSZENIE - monopol

Postprzez lewiatan 25 Lip 2011, 19:52

Monopol, niewiem czy mogę się udzielić ale się udziele (jestem rekrutem), tak samo było ze mną, najpierw katana zapraszał mnie na trening potem sushi opisał wszystko i przestraszył a po pierwszym treningu, byłem pod wielkim wrażeniem całej ekipy cieni. Fakt co sushi napisał że jak jest trening to najpierw się szkoli cienie a potem całą resztę, ale w cale tego nie odczujesz, klimat jest zajebisty. Pozdrawiam i zapraszam
lewiatan
 
Posty: 67
Rejestracja: 18 Mar 2011, 18:26

Re: ZGŁOSZENIE - monopol

Postprzez monopol 25 Lip 2011, 20:20

lewiatan, dzięki za słowa otuchy :)

Insect, co do nocki - jestem za, jak najbardziej, ale jeszcze nie teraz :)
monopol
 
Posty: 27
Rejestracja: 23 Lip 2011, 10:49

Re: ZGŁOSZENIE - monopol

Postprzez Sushi 25 Lip 2011, 22:18

O masz i znowu wychodze na tego złego. Ja Cie drogi Monopolu nie chcialem przestraszyć - w ręcz przciwnie, jeśli dla Ciebie nie ma problemu to zapraszam. Po prostu wole wyłożyć kawę na ławe na początku, anie w trakcie :) Wpadnij, zobaczysz co i jak.
Image
Battlefield Angels // "That others may live"
Sushi
 
Posty: 628
Rejestracja: 09 Mar 2011, 11:51
Miejscowość: Warszawa

Re: ZGŁOSZENIE - monopol

Postprzez monopol 25 Lip 2011, 22:41

Sushi, spokojnie :) Trzeba zrobić odsiew przedwstępny, bo w środowisku ASG pełno jest napalonych małolatów o słomianym zapale. Znam to z autopsji - z youtube dostałem już może ze 200 maili o wykonanie atrapy bomby, ale po góra miesiącu każdy dochodzi do wniosku że jednak mu jest zbędna :)
monopol
 
Posty: 27
Rejestracja: 23 Lip 2011, 10:49

Re: ZGŁOSZENIE - monopol

Postprzez lewiatan 26 Lip 2011, 03:20

sushi ty nie jesteś zły , wręcz przeciwnie niezły kumpel i dowódca ,ale kimś trzeba straszyć nowych ,tak było ze mną . POZDRAWIAM WSZYSTKICH
lewiatan
 
Posty: 67
Rejestracja: 18 Mar 2011, 18:26

Re: ZGŁOSZENIE - monopol

Postprzez InseCt 26 Lip 2011, 18:08

Ale i tak my wszyscy jesteśmy po.ebani.... :lol:
cienie.com.pl
Awatar użytkownika
InseCt
 
Posty: 3117
Rejestracja: 09 Mar 2011, 16:39
Miejscowość: Łódź/Warszawa

Re: ZGŁOSZENIE - monopol

Postprzez Mati 26 Lip 2011, 23:13

8-)
Image
Awatar użytkownika
Mati
 
Posty: 2345
Rejestracja: 16 Mar 2011, 11:22
Miejscowość: Żoliborz

Re: ZGŁOSZENIE - monopol

Postprzez InseCt 16 Sie 2011, 15:50

Odnośnie Twojego PW pozwolę sobie tutaj odpowiedzieć, żeby wszsytkie tematy z tym związane były w jednym miejscu.

"Tzn jaka jest droga do bycia rekrutem, a następnie do zostania członkiem JS oraz co obowiązkowo będę musiał umieć"

Na wstępie chciałbym wyjaśnić, że poszukujemy osób, które zaangażują się na dłużej w asg w barwach Cieni.
Spowodowane to jest po trochu historią naszej ekipy, gdzie w przeszłości mieliśmy problemy z frekfencją lub mieliśmy doczyniena z osobami ze słomianym zapałem i skaczącymi z kwiatka na kwiatek. Jednymi słowy braliśmy wszystkich jak leci. Jak się okazało to był błąd, ponieważ ciężko wypracowany wcześniej plan treningów, szkoleń, spotkań, ustaleń - nie miał szans realizacji.
Część osób chciała się dalej szkolić i być bardziej jednostką paramilitarną, części to nieodpowiadało i nudziło - chciała się tylko postrzelać. Oczywiście, przez ten cały czas ci co chcieli trenowali cały czas od początku i szlifowali swoje umiejętności dalej, ale nastąpił konflikt, czego wynikiem był spadek frekfencji i fiasko realizowanych zadań.
Chcieliśmy postawić na jakość, nie na ilość, dlatego zaczęliśmy szeroko pojętą rekrutację. Rekrutacja zbiegła się z przełomem naszej jednostki. Wraz ze zmianą profilu jednostki z, można powiedzieć jebankowego na milsimowy, powstał też dodatek "CIENIE" w nazwie wyznaczając nową drogę.
Postanowiliśmy, że lepiej pozyskać z 10 osób 1 właściwą sztukę, niż przyjąć od razu 10 osób bez weryfikacji.
Rekrutacja trwa do dzisiaj i można powiedzieć, że z 4-5 aktywnych uczestników teraz jest realna szansa na dobicie nawet do 16 osób w teamie. Nie licząc gości oczywiście. A proces rekrutacji trwa już w sumie 2 lata...
Sporo czasu, ale teraz to zaczyna procentować, powoli nasze "marzenia" się spełniają, a mianowicie, możemy bez przeszkód skompletować na milsima w pełni wyszkolone i samodzielne minimum dwa FT, które zrobią popłoch w szeregach wroga. Lata treningów zaczynają procentować i to nas niezmiernie cieszy, że IDEA Cieni została przyjęta.
Nasze spotkania to głównie treningi i milsimy, na strzelanki też się wybieramy, ale nie jest to priorytet. Ja dosyć często się pojawiam na nich, jak również też na innych imprezach, aby nie stracić kontaktu ze znajomymi :). Strzelanki traktujemy często jako trening. Nie wiem czy wiesz, ale bardzo często kręcimy się i prowadzimy obserwację strzelanek na MŁ bez żadnego wykrycia :) . Mamy treningi nocne jak wiesz. Generalnie, robimy wszystko, aby podnieść nasze umiejętności, z piciem piwa włącznie :)

Nasza jednostka liczy sobie już ponad 5 lat, szkoda by było stracić to, na co tyle lat pracowaliśmy.

Przedstawiam tą krótką historię po to, aby uświadomić Ci, kim naprawdę jesteśmy, do czego dążymy, i czego chcielibyśmy od nowych członków.
Przedstawiam ją także, aby być w porządku wobec Ciebie, nakreślając jaki profil reprezentujemy i co Cię czeka :)
Dlatego, może to zabrzmi odstraszająco, ale bardzo proszę zastanów się dokładnie, czy będziesz mógł poświęcić jedną niedzielę na 2 tygodnie na obowiązkowe treningi i w późniejszym czasie - 2 dni (sobota-niedziela) na milsimy.
Jeśli planujesz zabawę z nami w asg na dłużej - zapraszamy. Jeśli jest to dla Ciebie kolejna przygoda z asg - myślę szkoda naszego i Twojego czasu :/

Proces rekrutacji trwa myślę dość długo, zależy on od zaangażowania zaiteresowanego i postępu w "chwytaniu" nowych rzeczy. Jeśli idze gładko i z frekwencją nie ma problemu - przyjęcie do ekipy następuje szybko, jeśli jest problem, też szybko ;). Generalnie nikomu jeszcze nie podziękowaliśmy.
Zatem, jako gość proponuję połazić z nami jeszcze na treningi celem weryfikacji "czy chcę" i jeśli jest dalsza chęć wstąpienia w szeregi, mówisz to w wątku rekrutacja i zostajesz rekrutem. Rekrut ma już pewne obowiązki, ale to pewnie wiesz, bo przeczytałeś BOG'a. Rekrut biega z nami, chłonie wiedzę i jeśli po jakimś czasie wszyscy pełnoprawni członkowie JS'a są za - stajesz się członkiem Cieni.
I wtedy to już przerypane - treningi co 2 niedzielę, skłądki 10 zł/mc, obecność na simach obowiązkowa, same problemy ;)

Żeby zostać rekrutem, nie musisz umieć niczego. Nasz plan treningów pozwoli Ci na n adrobienie zaległości.
Teraz może to trochę niefortunne, bo skończyliśmy basic skille, BT basic skille i zaczynamy FT basic skille i manewry, ale zawsze wracamy do korzeni i je powtarzamy.

No to chyba tyle...

Czyli jak będzie? 8-)
cienie.com.pl
Awatar użytkownika
InseCt
 
Posty: 3117
Rejestracja: 09 Mar 2011, 16:39
Miejscowość: Łódź/Warszawa

Re: ZGŁOSZENIE - monopol

Postprzez monopol 16 Sie 2011, 16:33

Jestem na tak :) Oczywiście o ile to gadanie że Cienie się wycofują podczas kontaktu to był tylko żart :P Powalczyć też czasem trzeba :P
monopol
 
Posty: 27
Rejestracja: 23 Lip 2011, 10:49

Re: ZGŁOSZENIE - monopol

Postprzez InseCt 16 Sie 2011, 16:34

Nom, domyślnie mamy zerwanie, ale to wyszystko zależy od rodzaju misji, jak trzeba gruchnąć, to nie ma przebacz ;)
cienie.com.pl
Awatar użytkownika
InseCt
 
Posty: 3117
Rejestracja: 09 Mar 2011, 16:39
Miejscowość: Łódź/Warszawa

Następna

Wróć do Rekrutacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron